Neden Online Levha?

Tüm levha çalışmalarımız tek tip aynı tipografi ve tasarımlar kullanılarak hazırlanır, bu sayede yaşam ve çalışma alanlarında ki iş güvenliği standartlarınızı oluşturmuş olursunuz.
İsteğe özel üretim yapabiliyor, çoklu alımlarınız la ilgili özel fiyat teklifleri sunabiliyoruz.
Hızlı üretim ve teslimat yapabiliyor, daha fazla levha türü ve özel ölçü seçeneği ile standart dışı levha ihtiyaçlarınızı da karşılayabiliyoruz.
Sektörde kullanılan ucuz maliyetli baskı makinalarını kullanıp kötü ve yetersiz görselden oluşan üretim yapmak yerine, kaliteli ve yüksek çözünürlüklü baskı yapabilen makinalarda üretim yapıyoruz.
Sac levha üretiminde düz deliksiz sac kullanmak yerine lazer makinalarında kesimi yapılmış ve montaj kolaylığı sağlaması için dört köşesinde vida delikleri bulunan ve köşeleri yuvarlak 0,5mm paslanmaz galvaniz sac kullanıyoruz.
Sac levhalarda dayanıklılığı artırması için uygulamadan sonra tekrar şeffaf yüzey kaplaması yapıyoruz.
İş güvenliği levhaları dışında, özel kesimli baskes üretimler, metal etiket, markalama, folyo, oneway (delikli folyo) afiş, branda, poster üretimleri, display ürün grubu ve ekipmanları satışı da yapmaktayız.
Tüm bunların yanında firmanızın ihtiyaç duyduğu dijital baskı, ofset baskı, matbaa, reklam, promosyon, grafik tasarım ve web tasarım hizmetimizle de markanızın ihtiyaç duyduğu İşinize + Değer sloganıyla çözüm ortağınız olmaya hazırız.

3. üncü yılımıza yaklaşmış olanın sevinci ve bu başarıyı borçlu olduğumuz çözüm ortaklarımız ve tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İyi alışverişler..